Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z kandydatami do Sejmu i Senatu RP w najbliższych wyborach parlamentarnych. Lista kandydatów dotyczy: w wyborach do Sejmu – okręgu nr 13 (Kraków) oraz w wyborach do Senatu – okręgu nr 57 (Krosno). Informacje te zamieszczone zostały na stronie Państwowej Komisji Wyborczej pod linkiem: http://parlament2015.pkw.gov.pl
Na stronie Mam Prawo Wiedzieć możecie dowiedzieć się o kandydatach nieco więcej. Przeglądnąć wypełnione kwestionariusze, porównać poglądy, itp. Wystarczy wpisać imiona i nazwiska kandydatów w wyszukiwarce, lub wyszukać kandydatów po numerze okręgu: Wyszukaj kandydata.
A tak wygląda lista kandydatów w naszym krośnieńskim okręgu:
Okręg wyborczy w wyborach do Sejmu nr 22, siedziba OKW: Krosno
__
Lista nr 1: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Nr na liście | Imię | Nazwisko | Zawód | Miejsce zamieszkania | Przynależność do partii politycznej bądź poparcie |
---|---|---|---|---|---|
1 | Marek Tadeusz | KUCHCIŃSKI | polityk | Przemyśl | Członek partii Prawo i Sprawiedliwość |
2 | Anna Katarzyna | SCHMIDT-RODZIEWICZ | socjolog | Jarosław | Członek partii Prawo i Sprawiedliwość |
3 | Piotr Marcin | URUSKI | historyk | Sanok | Członek partii Solidarna Polska |
4 | Piotr Mieczysław | BABINETZ | historyk | Krosno | Członek partii Prawo i Sprawiedliwość |
5 | Witold Tomasz | LECHOWSKI | nauczyciel | Jasło | Członek partii Prawo i Sprawiedliwość |
6 | Andrzej Antoni | MATUSIEWICZ | adwokat | Prałkowce | Członek partii Prawo i Sprawiedliwość |
7 | Stanisław | PIOTROWICZ | prokurator | Odrzykoń | Nie należy do partii politycznej |
8 | Bogdan Józef | RZOŃCA | nauczyciel | Jasło | Członek partii Prawo i Sprawiedliwość |
9 | Teresa | PAMUŁA | specjalista ds. ogrodnictwa | Lubaczów | Członek partii Prawo i Sprawiedliwość |
10 | Adam Walenty | ŚNIEŻEK | specjalista ds. socjalnych | Rzeszów | Nie należy do partii politycznej |
11 | Tomasz Józef | KOJDER | ekonomista | Przeworsk | Członek partii Prawo i Sprawiedliwość |
12 | Bożena Maria | RYCZAN | nauczyciel | Żurawica | Członek partii Prawo i Sprawiedliwość |
13 | Ryszard | JĘDRUCH | pracownik samorządowy | Tryńcza | Nie należy do partii politycznej |
14 | Anna Czesława | WOŁTOSZ | inżynier ogrodnictwa | Lubatowa | Nie należy do partii politycznej |
15 | Barbara Jadwiga | KRAJEWSKA | rolnik | Bircza | Członek partii Prawo i Sprawiedliwość |
16 | Jan Maria | ZUCHOWSKI | lekarz dentysta | Narol | Członek partii Prawo i Sprawiedliwość |
17 | Maria Stanisława | CISOŃ | administratywista | Dąbrówka | Nie należy do partii politycznej |
18 | Łukasz Marian | CIÓŁKOWSKI | urzędnik samorządowy | Lesko | Nie należy do partii politycznej |
19 | Elżbieta Adela | KOT | technik farmacji | Krzemienna | Nie należy do partii politycznej |
20 | Dorota | ŁUKASZYK | przedsiębiorca | Ustrzyki Dolne | Członek partii Polska Razem Zjednoczona Prawica |
21 | Lidia Joanna | LIPKA | inżynier mechanik | Potok | Nie należy do partii politycznej |
22 | Janusz Henryk | CECUŁA | administratywista | Strachocina | Członek partii Prawo i Sprawiedliwość |
__
Lista nr 2: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Nr na liście | Imię | Nazwisko | Zawód | Miejsce zamieszkania | Przynależność do partii politycznej bądź poparcie |
---|---|---|---|---|---|
1 | Marek Zdzisław | RZĄSA | nauczyciel | Przemyśl | Członek partii Platforma Obywatelska RP |
2 | Sławomir | MIKLICZ | prawnik | Sanok | Członek partii Platforma Obywatelska RP |
3 | Joanna Zofia | FRYDRYCH | ekonomista | Targowiska | Członek partii Platforma Obywatelska RP |
4 | Krzysztof Józef | KŁAK | ekonomista | Przeworsk | Członek partii Platforma Obywatelska RP |
5 | Zofia Małgorzata | KORDELA-BORCZYK | ekonomista | Sanok | Nie należy do partii politycznej |
6 | Leszek Antoni | SZCZYBYŁO | nauczyciel | Jarosław | Nie należy do partii politycznej |
7 | Jan | PIERZCHAŁA | prawnik | Jasło | Nie należy do partii politycznej |
8 | Jacek Piotr | PRZYBYŁA | socjolog | Ustrzyki Dolne | Członek partii Platforma Obywatelska RP |
9 | Jerzy Piotr | PODBROŻNY | technik mechanik | Łazy | Nie należy do partii politycznej |
10 | Waldemar | ZADWORNY | nauczyciel akademicki | Dachnów | Członek partii Platforma Obywatelska RP |
11 | Bogdan Tadeusz | RZOŃCA | pracownik administracyjny | Niegłowice | Członek partii Platforma Obywatelska RP |
12 | Ewa | TADLA | pracownik samorządowy | Przemyśl | Członek partii Platforma Obywatelska RP |
13 | Sylwia Maria | WĄTRÓBSKA | konsultant medyczny | Brzozów | Nie należy do partii politycznej |
14 | Daniel Łukasz | PIWOWAR | audytor wewnętrzny | Wróblik Szlachecki | Członek partii Platforma Obywatelska RP |
15 | Andrzej Stanisław | ZAJĄC | wiertacz | Dobrucowa | Członek partii Platforma Obywatelska RP |
16 | Dorota | KONIECZNA | nauczyciel | Przeworsk | Członek partii Platforma Obywatelska RP |
17 | Szczepan Paweł | ŁĄKA | nauczyciel | Jarosław | Członek partii Platforma Obywatelska RP |
18 | Krystyna | KOZIK | nauczyciel | Wojaszówka | Nie należy do partii politycznej |
19 | Monika Maria | KOZEK | nauczyciel | Załęże | Nie należy do partii politycznej |
20 | Wioleta Maria | STROJNA | inżynier instalacji sanitarnych | Łukawiec | Nie należy do partii politycznej |
21 | Zbigniew Józef | UNGEHEUER | przedsiębiorca budowlany | Krosno | Członek partii Platforma Obywatelska RP |
22 | Piotr | TOMAŃSKI | ekonomista | Żurawica | Członek partii Platforma Obywatelska RP |
__
Lista nr 3: Komitet Wyborczy Partia Razem
Nr na liście | Imię | Nazwisko | Zawód | Miejsce zamieszkania | Przynależność do partii politycznej bądź poparcie |
---|---|---|---|---|---|
1 | Kamila | MACKIEWICZ-ROSSMANITH | nauczyciel | Sanok | Członek partii Partia Razem |
2 | Wojciech | ROMANIK | serwisant sprzętu komputerowego | Widna Góra | Członek partii Partia Razem |
3 | Inga Daria | KORALEWSKA | socjolog | Bóbrka | Członek partii Partia Razem |
4 | Grzegorz | SKÓRKA | pomocnik drukarza | Przemyśl | Członek partii Partia Razem |
5 | Jolanta Teresa | JANAS | student | Stężnica | Członek partii Partia Razem |
6 | Marek Zygmunt | IMIEŁOWSKI | programista aplikacji | Jarosław | Członek partii Partia Razem |
7 | Aleksandra Maria | GÓRNIAK | mikrobiolog | Miłocin | Członek partii Partia Razem |
8 | Tomasz Michał | ŚWIĘCICKI | pracownik do spraw produktów finansowych | Warszawa | Członek partii Partia Razem |
9 | Agata Anna | NIEWOLA | kulturoznawca | Radom | Nie należy do partii politycznej |
10 | Michał Mateusz | BUGAJSKI | analityk finansowy | Bełchatów | Członek partii Partia Razem |
11 | Anna | MALIŃSKA | pielęgniarka | Kozłów Biskupi | Nie należy do partii politycznej |
12 | Adam Zbigniew | ROSSMANITH | nauczyciel | Sanok | Członek partii Partia Razem |
__
Lista nr 4: Komitet Wyborczy KORWiN
Nr na liście | Imię | Nazwisko | Zawód | Miejsce zamieszkania | Przynależność do partii politycznej bądź poparcie |
---|---|---|---|---|---|
1 | Błażej Sebastian | WILK | przedsiębiorca | Przemyśl | Nie należy do partii politycznej |
2 | Paweł Jan | SZCZEPANIK | drukarz | Lubaczów | Nie należy do partii politycznej |
3 | Michał | HAP | student | Jasło | Nie należy do partii politycznej |
4 | Leszek Marian | KARCZ | emeryt | Krosno | Nie należy do partii politycznej |
5 | Wioletta Maria | RYŃ | studentka | Dydnia | Nie należy do partii politycznej |
6 | Alicja Janina | DUBNIEWICZ | psycholog | Wrocław | Nie należy do partii politycznej |
7 | Maciej Krzysztof | DĘBICKI | przedsiębiorca | Przemyśl | Nie należy do partii politycznej |
8 | Dawid Marcin | ŁOJEK | kierownik magazynu | Sanok | Nie należy do partii politycznej |
9 | Artur Zygmunt | MOTYKA | drukarz | Lubaczów | Nie należy do partii politycznej |
10 | Mariusz | KRAJEWSKI | rolnik | Boratyn | Nie należy do partii politycznej |
11 | Magdalena Maria | ŻYGADŁO | studentka | Łańcut | Nie należy do partii politycznej |
12 | Jerzy | CZUCHMAN | lekarz weterynarii | Przemyśl | Nie należy do partii politycznej |
13 | Gabriela | DOMANASIEWICZ | muzyk | Przemyśl | Nie należy do partii politycznej |
14 | Robert Stanisław | STADNICKI | technolog | Jasło | Nie należy do partii politycznej |
15 | Grzegorz Robert | DRĄG | przedsiębiorca | Widna Góra | Nie należy do partii politycznej |
16 | Iwona Katarzyna | KOTULAK | studentka | Jasło | Nie należy do partii politycznej |
17 | Agnieszka Dorota | DĘBICKA | nauczyciel | Przemyśl | Nie należy do partii politycznej |
18 | Jarosław Leon | KURASZ | rolnik | Tarnawka | Nie należy do partii politycznej |
19 | Helena Cecylia | SZCZEPANIK | emeryt | Lubaczów | Nie należy do partii politycznej |
20 | Sławomir Józef | MATUSZEWSKI | katecheta | Jaworzno | Nie należy do partii politycznej |
21 | Oliwia Paulina | SZNAJDROWSKA | sprzedawca | Przemyśl | Nie należy do partii politycznej |
22 | Piotr | ŻYGADŁO | przedsiębiorca | Kraczkowa | Nie należy do partii politycznej |
__
Lista nr 5: Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Nr na liście | Imię | Nazwisko | Zawód | Miejsce zamieszkania | Przynależność do partii politycznej bądź poparcie |
---|---|---|---|---|---|
1 | Mieczysław | KASPRZAK | parlamentarzysta | Ostrów | Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe |
2 | Dariusz Wojciech | SOBIERAJ | lekarz | Krościenko Wyżne | Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe |
3 | Grażyna | BOREK | wyższy urzędnik państwowy | Bażanówka | Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe |
4 | Tomasz Wojciech | BURY | kierownik biura | Przeworsk | Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe |
5 | Władysław | SZYK | przedstawiciel władzy samorządowej | Nowa Grobla | Nie należy do partii politycznej |
6 | Katarzyna Barbara | SEKUŁA | przedstawiciel władzy samorządowej | Ustrzyki Dolne | Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe |
7 | Janusz Marek | HOŁYSZKO | dyrektor do spraw administracji | Drohojów | Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe |
8 | Justyna Maria | CYRAN | nauczyciel | Dębowiec | Nie należy do partii politycznej |
9 | Marta Janina | SKUBISZ | nauczyciel | Lesko | Nie należy do partii politycznej |
10 | Teresa | PIĄTEK | kierownik domu kultury | Jarosław | Nie należy do partii politycznej |
11 | Bogusław Wojciech | SURMACZ | pracownik administracji | Brzozów | Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe |
12 | Jacek Marcin | HAP | kierownik biura | Jasło | Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe |
13 | Maciej Wojciech | DYMNICKI | brygadzista magazynier | Jarosław | Nie należy do partii politycznej |
14 | Maria | KACZOR | emeryt | Krosno | Nie należy do partii politycznej |
15 | Małgorzata Krystyna | DACHNOWICZ | dziennikarz | Dubiecko | Nie należy do partii politycznej |
16 | Rafał Piotr | KIELAR | inżynier budownictwa | Zagórz | Nie należy do partii politycznej |
17 | Ewa | ZAJĄC | pośrednik pracy | Cieszanów | Nie należy do partii politycznej |
18 | Andrzej Stanisław | BOSAK | nauczyciel | Warzyce | Nie należy do partii politycznej |
19 | Ryszard | TASZ | przedsiębiorca | Haczów | Nie należy do partii politycznej |
20 | Sławomir Antoni | SOCHA | student | Krościenko Wyżne | Nie należy do partii politycznej |
21 | Ewa | KUBRAK | nauczyciel | Adamówka | Nie należy do partii politycznej |
22 | Maria | JANOWSKA | inżynier rolnictwa | Przemyśl | Nie należy do partii politycznej |
__
Lista nr 6: Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
Nr na liście | Imię | Nazwisko | Zawód | Miejsce zamieszkania | Przynależność do partii politycznej bądź poparcie |
---|---|---|---|---|---|
1 | Ewa | WASIEWICZ | przedsiębiorca | Krasiczyn | Członek partii Twój Ruch |
2 | Marian Zbigniew | KAWA | nauczyciel | Sanok | Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej |
3 | Jerzy | ZIOMEK | przedsiębiorca | Jasło | Członek partii Twój Ruch |
4 | Wiesław | STEBNICKI | technik budowlany | Ustrzyki Dolne | Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej |
5 | Wacław Daniel | BAR | przedsiębiorca | Sietesz | Członek partii Twój Ruch |
6 | Tomasz Roman | LACKOSZ | rolnik przedsiębiorca | Jasło | Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej |
7 | Andrzej Stanisław | ORZECHOWSKI | dziennikarz | Przemyśl | Nie należy do partii politycznej |
8 | Bożena Irena | KAMIŃSKA | kierowca | Krosno | Członek partii Twój Ruch |
9 | Helena | WARDA | nauczyciel | Przemyśl | Nie należy do partii politycznej |
10 | Agnieszka Katarzyna | ŁABA | ekonomista | Przemyśl | Członek partii Twój Ruch |
11 | Natalia Barbara | FLORCZAK | zarządzanie turystyką | Górki | Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej |
12 | Justyna Katarzyna | BURY | ekonomista | Medyka | Członek partii Twój Ruch |
13 | Gabriel Jerzy | ZAJDEL | przedsiębiorca | Krosno | Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej |
14 | Waldemar Jan | FORBOT | przedsiębiorca | Przemyśl | Członek partii Twój Ruch |
15 | Marcin Jan | KIPER | nauczyciel | Bykowce | Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej |
16 | Dagmara Sylwia | KUROPATWA | administratywistka | Przemyśl | Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej |
17 | Izabela Janina | KOCHMAN | specjalista ds. marketingu | Jasło | Nie należy do partii politycznej |
18 | Edyta Maria | SEBZDA | terapeuta | Boratyn | Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej |
19 | Renata Marta | DREWNIAK | administratywistka | Lubaczów | Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej |
20 | Robert Paweł | KĘPA | przedsiębiorca | Przemyśl | Członek partii Twój Ruch |
21 | Magdalena Klara | KOLANKO | nauczycielka | Głowienka | Nie należy do partii politycznej |
22 | Tadeusz | BŁASZCZYSZYN | inżynier zootechnik | Ostrów | Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej |
__
Lista nr 7: Komitet Wyborczy Wyborców „Kukiz’15”
Nr na liście | Imię | Nazwisko | Zawód | Miejsce zamieszkania | Przynależność do partii politycznej bądź poparcie |
---|---|---|---|---|---|
1 | Wojciech Antoni | BAKUN | przedsiębiorca | Nehrybka | Nie należy do partii politycznej |
2 | Robert | MAJKA | polityk | Przemyśl | Nie należy do partii politycznej |
3 | Magdalena Ewa | TARGAŃSKA | student | Jasło | Nie należy do partii politycznej |
4 | Tomasz Józef | JANKÓW | przedsiębiorca | Baligród | Nie należy do partii politycznej |
5 | Zbigniew | HATŁAS | emeryt | Sanok | Nie należy do partii politycznej |
6 | Violetta Katarzyna | WOLSKA | główna księgowa | Krosno | Nie należy do partii politycznej |
7 | Tomasz | PAWLUS | prawnik | Jarosław | Nie należy do partii politycznej |
8 | Dariusz Jan | ROGOWSKI | geodeta | Iwonicz | Nie należy do partii politycznej |
9 | Ewelina Genowefa | DROZD | nauczyciel | Krosno | Nie należy do partii politycznej |
10 | Zbigniew Józef | HASS | rolnik | Lubaczów | Nie należy do partii politycznej |
11 | Krzysztof | PINKOWICZ | student | Hadle Kańczuckie | Nie należy do partii politycznej |
12 | Marta | KUCAB | pedagog | Jarosław | Nie należy do partii politycznej |
13 | Wiesław Antoni | FIC | księgowy | Stara Wieś | Nie należy do partii politycznej |
14 | Anna Krystyna | CHMIELOWIEC | trener biznesu | Jarosław | Nie należy do partii politycznej |
15 | Mariusz Paweł | LECHWAR | operator cnc | Glinik Polski | Nie należy do partii politycznej |
16 | Joanna Honorata | KOSTKIEWICZ | historyk sztuki | Dobkowice | Nie należy do partii politycznej |
17 | Krystian Jan | KSIĄŻEK | student | Jarosław | Członek partii Partia Libertariańska |
18 | Agata | CICHOŃ | przedsiębiorca | Sanok | Nie należy do partii politycznej |
19 | Krystian Bogumił | GAZDA | przedsiębiorca | Korczyna | Nie należy do partii politycznej |
__
Lista nr 8: Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru
Nr na liście | Imię | Nazwisko | Zawód | Miejsce zamieszkania | Przynależność do partii politycznej bądź poparcie |
---|---|---|---|---|---|
1 | Jan Piotr | FUKS | ekonomista | Sanok | Nie należy do partii politycznej |
2 | Tomasz Józef | MAJBA | nauczyciel | Przeworsk | Nie należy do partii politycznej |
3 | Krzysztof Zbigniew | OLBRYCHT | przedsiębiorca | Haczów | Nie należy do partii politycznej |
4 | Paweł Jan | HALINIAK | ekonomista | Przemyśl | Nie należy do partii politycznej |
5 | Hubert Olgierd | HOŁOWATY | przedsiębiorca | Jarosław | Nie należy do partii politycznej |
6 | Monika Beata | KOMENDA | technik odzieży | Borchów | Nie należy do partii politycznej |
7 | Anna Kazimiera | ŁUKOWSKA | inżynier budownictwa wodnego | Morochów | Nie należy do partii politycznej |
8 | Wojciech Feliks | BEŁDA | inżynier automatyk | Nawsie Kołaczyckie | Nie należy do partii politycznej |
9 | Paweł | SZAWARNIAK | urzędnik samorządowy | Dobkowice | Nie należy do partii politycznej |
10 | Aneta Małgorzata | BIK | pielęgniarka | Przemyśl | Nie należy do partii politycznej |
11 | Szymon | OZIMEK | inżynier geodeta | Oleszyce | Nie należy do partii politycznej |
12 | Bożena Krystyna | CZURYK | dyrektor domu kultury | Lesko | Nie należy do partii politycznej |
13 | Roman Mariusz | BZDYK | inżynier leśnik | Smolnik | Nie należy do partii politycznej |
14 | Iga Weronika | KALIWOSZKA | studentka administracji publicznej | Przemyśl | Nie należy do partii politycznej |
15 | Maria Gabriela | MAZUR-KRYSZTANOWSKA | terapeuta zajęciowy | Przeworsk | Nie należy do partii politycznej |
16 | Kamil Krzysztof | KUROSZ | doradca finansowy | Przemyśl | Nie należy do partii politycznej |
17 | Iwona Małgorzata | KOSTILEK | przedsiębiorca | Nowy Łupków | Nie należy do partii politycznej |
18 | Kamil Krzysztof | KRUCZEK | politolog | Sanok | Nie należy do partii politycznej |
19 | Beata Barbara | PASŁAWSKA | technolog żywienia | Jureczkowa | Nie należy do partii politycznej |
20 | Ewa | JAGNISZCZAK | organizator usług turystycznych | Sanok | Nie należy do partii politycznej |
21 | Agnieszka Edyta | NIEMCZYK | urzędnik samorządowy | Posada Górna | Nie należy do partii politycznej |
22 | Paweł Artur | RYSZ | pracownik administracyjny | Lesko | Nie należy do partii politycznej |
__
Lista nr 9: Komitet Wyborczy Wyborców JOW Bezpartyjni
Nr na liście | Imię | Nazwisko | Zawód | Miejsce zamieszkania | Przynależność do partii politycznej bądź poparcie |
---|---|---|---|---|---|
1 | Marek Michał | ĆWIĄKAŁA | nauczyciel | Blizne | Nie należy do partii politycznej |
2 | Jacek Jerzy | MACINA | nauczyciel | Nehrybka | Nie należy do partii politycznej |
3 | Katarzyna Aldona | BEDNARZ | ekonomista | Jasło | Nie należy do partii politycznej |
4 | Zofia | ROMAŃSKA | ekonomista | Świerzowa Polska | Nie należy do partii politycznej |
5 | Grażyna | PRESCH | nauczyciel | Karolówka | Nie należy do partii politycznej |
6 | Jan Stanisław | RĄCZKA | kolejarz | Nawsie Kołaczyckie | Nie należy do partii politycznej |
7 | Krzysztof | NIZIOŁEK | inżynier transportu | Rogi | Nie należy do partii politycznej |
8 | Joanna Teresa | WILUSZ-GAGAT | geodeta | Prałkowce | Nie należy do partii politycznej |
9 | Marcin Krzysztof | TUREK | nauczyciel | Wróblik Szlachecki | Nie należy do partii politycznej |
10 | Artur | URBANEK | inżynier środowiska | Odrzykoń | Nie należy do partii politycznej |
11 | Mariusz | KUREK | przedsiębiorca | Stare Oleszyce | Nie należy do partii politycznej |
12 | Agata Barbara | JAROSZ | student | Jasło | Nie należy do partii politycznej |
13 | Dorota Agnieszka | BOCHENEK-GARNCARSKA | technik odzieżowy | Jasło | Nie należy do partii politycznej |
14 | Agnieszka Maria | SZURDAK | nauczyciel | Buszkowiczki | Nie należy do partii politycznej |
15 | Artur Piotr | GERULA | nauczyciel | Przemyśl | Nie należy do partii politycznej |
16 | Ryszard | MAJSIAK | ratownik wodny | Moderówka | Nie należy do partii politycznej |
17 | Ewelina Dorota | MIKOŁAJCZYK | specjalista ds. integracji europejskiej | Rudenka | Nie należy do partii politycznej |
18 | Urszula Jadwiga | OŻÓG | student | Równe | Nie należy do partii politycznej |
19 | Jerzy Paweł | WOJTYCZEK | ekonomista | Miejsce Piastowe | Nie należy do partii politycznej |
20 | Andrzej Norbert | LIGNAR | technik budownictwa | Przysieki | Nie należy do partii politycznej |
21 | Izabela Sabina | KĘDRA | historyk | Humniska | Nie należy do partii politycznej |
22 | Tadeusz Franciszek | SOSNOWSKI | nauczyciel | Przemyśl | Nie należy do partii politycznej |
__
Lista nr 10: Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Stonogi
Nr na liście | Imię | Nazwisko | Zawód | Miejsce zamieszkania | Przynależność do partii politycznej bądź poparcie |
---|---|---|---|---|---|
1 | Łukasz Jakub | MRUGAŁ | przedsiębiorca | Krosno | Nie należy do partii politycznej |
2 | Wojciech Damian | SZPUNAR | przedsiębiorca | Niziny | Nie należy do partii politycznej |
3 | Przemysław Wojciech | WIETECHA | przedsiębiorca | Warzyce | Nie należy do partii politycznej |
4 | Marcin | SKRZYPEK | handlowiec | Piwoda | Nie należy do partii politycznej |
5 | Aneta Marzena | MRUGAŁ | przedsiębiorca | Krosno | Nie należy do partii politycznej |
6 | Edyta Martyna | KRZECZOWSKA | bezrobotna | Malawa | Nie należy do partii politycznej |
7 | Monika Maria | LUBAS | logistyk | Malawa | Nie należy do partii politycznej |
8 | Dariusz Zdzisław | KOGUT | rzemieślnik | Długie | Nie należy do partii politycznej |
9 | Agnieszka Angelika | BIERNACKA | student | Piotrówka | Nie należy do partii politycznej |
10 | Michał Grzegorz | BEDNARCZYK | student | Sanok | Nie należy do partii politycznej |
11 | Tadeusz | WINOGRODZKI | przedsiębiorca | Krosno | Nie należy do partii politycznej |
12 | Tomasz | SZPUNAR | rolnik | Niziny | Nie należy do partii politycznej |
13 | Dorota | CICHOŃ | rolnik | Orły | Nie należy do partii politycznej |
14 | Andżelika Lidia | SZMUC | logistyk | Kraczkowa | Nie należy do partii politycznej |
__
Lista nr 14: Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!”
Nr na liście | Imię | Nazwisko | Zawód | Miejsce zamieszkania | Przynależność do partii politycznej bądź poparcie |
---|---|---|---|---|---|
1 | Andrzej Tomasz | ZAPAŁOWSKI | nauczyciel akademicki | Przemyśl | Członek partii Jedność Narodu |
2 | Jan Franciszek | KRZANOWSKI | inżynier mechanik | Krosno | Nie należy do partii politycznej |
3 | Justyna Maria | KRASOWSKA | socjolog | Odrzykoń | Nie należy do partii politycznej |
4 | Czesław Henryk | BUKSIŃSKI | inżynier mechanik | Przemyśl | Nie należy do partii politycznej |
5 | Grzegorz Tadeusz | URBAŃSKI | inżynier budowlany | Ustrzyki Dolne | Nie należy do partii politycznej |
6 | Zofia | MAŁEK | pielęgniarka | Świerzowa Polska | Nie należy do partii politycznej |
7 | Joanna | ANTOCHÓW | nauczyciel języka polskiego | Przemyśl | Nie należy do partii politycznej |
8 | Stanisław | STANISZEWSKI | elektroenergetyk | Jarosław | Nie należy do partii politycznej |
9 | Bogusław | PITERA | informatyk | Rzeszów | Nie należy do partii politycznej |
10 | Justyna Anna | PYTKO | nauczyciel historii | Brzeźnica | Nie należy do partii politycznej |
11 | Zofia Stanisława | LIPIŃSKA | technolog włókiennictwa | Krosno | Nie należy do partii politycznej |
12 | Ewa | JODŁOWSKA-ZAJĄC | nauczyciel przedmiotów technicznych | Kańczuga | Nie należy do partii politycznej |
__
Okręg wyborczy w wyborach do Senatu nr 57, siedziba OKW: Krosno
Nr | Imię | Nazwisko | Komitet zgłaszający | Zawód | Miejsce zamieszkania | Przynależność do partii politycznej bądź poparcie |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Joanna Katarzyna | BRIL | Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe | nauczyciel akademicki | Jedlicze | Nie należy do partii politycznej |
2 | Andrzej | GUZIK | Komitet Wyborczy Wyborców JOW Bezpartyjni | nauczyciel | Niżna Łąka | Nie należy do partii politycznej |
3 | Paweł Andrzej | HELNARSKI | Komitet Wyborczy Wyborców Demokracja Obywatelska Równe Szanse | ekonomista | Chorkówka | Nie należy do partii politycznej |
4 | Agnieszka Halina | ŁĄCKA | Komitet Wyborczy Wyborców Pomocna Dłoń– Bezrobocie | doradca zawodowy | Jareniówka | Nie należy do partii politycznej |
5 | Stanisław Józef | SŁYŚ | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | przedsiębiorca | Krosno | Członek partii Platforma Obywatelska RP |
6 | Edyta Maria | WIŚNIOWSKA | Komitet Wyborczy Ruch Narodowy | ekonomista | Krosno | Członek partii Ruch Narodowy |
7 | Alicja Maria | ZAJĄC | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | biolog | Jasło | Członek partii Prawo i Sprawiedliwość |
Brak komentarzy