Dni Osieka Jasielskiego 2015

20150809_dni_osieka_jasielskiego_0199 sierpnia 2015 r. w Osieku Jasielskim na Ośrodku Sportu i Rekreacji odbyła się po raz 29 cykliczna impreza kulturalno-rozrywkowa „Dni Osieka 2015 r.”, której patronatem był Wójt Gminy Osiek Jasielski i Gminny Ośrodek Kultury. Mimo upalnej pogody, publiczność też nie zawiodła, nie zabrakło atrakcji dla dzieci jak i dla dorosłych.

Dla dzieci przygotowano wesołe miasteczko z licznymi atrakcjami: zjeżdżalnie, trampoliny, karuzele, tory przejażdżkowe, samochodziki, kolorowe balony i naturalnie słodkości. Stronę kulinarną imprezy zapewniała Firma” Bar Solny Skarb‘’ z Wieliczki.

O godzinie 15.30 rozpoczął się koncert zespołu instrumentalno-wokalnego „CHARAKTER” z Krakowa. NORBI „porwał” publiczność do wspólnej zabawy o godzinie 18.00, następnie o godzinie 19.30 w rytmach disco-polo wystąpił „ROMPEY”.

20150809_dni_osieka_jasielskiego_019

Gwiazdą wieczoru był Krzysztof Krawczyk z zespołem instrumentalno-wokalnym, który przyciągnął tłumy fanów. O godzinie 22.00 publiczność mogła oglądać pokaz sztucznych ogni a zabawę taneczną o godzinie 22.20 poprowadził Dj March, która potrwała do godziny 1.00.

Dyrekcja Gminnego Ośrodka Kultury wraz z zespołem serdecznie dziękuje Wszystkim uczestnikom za udział w imprezie.

Zapraszamy za rok. Patronat nad imprezą objął portale zaleze.com.

Więcej zdjęć na stronie GOK Osiek Jasielski.

Autor:
Marta Łaba

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.