Dzień Kobiet w Załężu (ZDJĘCIA)

_DSC0344110 marca 2013 r. w Domu Ludowym w Załężu odbyło się spotkanie z okazji Dnia Kobiet zorganizowane przez Koło Gospodyń Wiejskich w Załężu. W  spotkaniu wzięły udział chętne Panie a także pan Sołtys oraz radni miejscowości Załęże. Panie wysłuchały części artystycznej przygotowanej przez wychowanków świetlicy, panowie wręczyli Paniom kwiaty wraz z życzeniami, następnie odbył się poczęstunek przygotowany prze KGW.

Panie mogły wysłuchać także wierszy pani Marii Buczyńskiej, które wprowadziły nie tylko w chwile refleksji ale wprawiły wszystkich w wesoły nastrój. Niedzielne popołudnie mieszkanki Załęża spędziły w miłym gronie odrywając się od codziennych obowiązków i problemów. Dziękuję wszystkim uczestniczącym za przyjęcie zaproszenia a wszystkim Kobietom jeszcze raz życzę wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze, dużo wytrwałości, uśmiechu i sukcesów we wszystkim co robicie i tworzycie.

Marta Łaba


1 komentarz
  1. Marta M pisze:

    Wspaniale miłe PANIE. Cieszę się ze mogę Was widzieć i podziwiam podtrzymanie tradycji naszego święta POZDRAWIAM WSZYSTKICH, panów również :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.