Ferie, ferie i po feriach… (ZDJĘCIA)

_DSC03326W czasie ferii szkolnych chętne dzieci i młodzież mogły skorzystać z oferty zajęć świetlicowych realizowanych w ramach projektu „Ferie na wesoło 2013”. W świetlicy wiejskiej w Załężu w dniach od 11 lutego do 22 lutego 2013 roku prowadzone były różnorodne zajęcia mające na celu zagospodarowanie czasu wolnego dla dzieci pozostających w domach na czas ferii.Chętne i dzieci i młodzież uczestniczyły w zajęciach plastycznych , kulinarnych, sportowych, czytelniczych oraz  grach i zabawach edukacyjnych. Młodsze dzieci chętnie brał y udział w warsztatach plastycznych natomiast starsza młodzież w sportowych, głównie w tenisie stołowym. Na głośne czytanie bajek zaproszony został nasz ksiądz proboszcz Józef Pańczuk, prezentację multimedialną o środowisku przyrodniczym i jego ochronie przeprowadziła Pani Agnieszka Nowak, pracownik Magurskiego Parku Narodowego. Chętna młodzież uczestniczyła także w kuligu gminnym, natomiast podsumowaniem ferii był Turniej o Puchar Wójta Gminy Osiek Jasielski, w którym także uczestniczyła grupa wychowanków świetlicy. Konkurs plastyczny pod hasłem „Wiosna w oczach dziecka” zakończył się wręczeniem nagród dla wszystkich naszych milusińskich, chłopcy natomiast wrócili z dyplomami i nagrodami za udział w turnieju. Podsumowaniem turnieju była uczta pierogowa dla wszystkich uczestników, przygotowana przez opiekunów i organizatorów.

Dziękuję wszystkim uczestnikom zajęć świetlicowych za wspólnie spędzony czas wolny, myślę że radośnie i pożytecznie. Zapraszam także na warsztaty i zajęcia w czasie roku szkolnego i wakacji w godzinach popołudniowych od 14.00 do 18.00.

tekst i fot.:
Marta Łaba


2 komentarze
  1. MGO pisze:

    Fajny pomysł na organizację takiego typu zajęć ;-) Chwali się :-)

  2. Marta M pisze:

    To cała Pani Marta – w całości bezinteresownie oddana dzieciom i środowisku. Życzę Pani samych sukcesów, pomysłow. Pozdrawiam milutko

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.