Kino Orange w Nowym Żmigrodzie w najbliższą niedzielę

_kino1Nowy Żmigród znalazł się na trasie objazdowego kina Orange, które przemierza Polskę z nowościami filmowymi. W najbliższą niedzielę, 19 stycznia 2014 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Nowym Żmigrodzie przy ul. Mickiewicza 4, odbędą się projekcje następujących filmów: „Nie chcem, ale lecem”, g.13:00, „Biegnij, chłopcze, biegnij”, g. 15:00, „47 Roninów”, g.17:00, „Pod Mocnym Aniołem”, g.19:00.

 

Bilety w cenie od 12 zł.

 

Więcej informacji znajdziecie na stronie: http://gok-nz.prv.pl/ a także http://www.kinoorange.pl/trasa_kina.php

Kino wreszcie w Twoim mieście

Kino Orange to największe kino objazdowe, które wyświetla filmy w miejscowościach, w których na co dzień nie ma kin.

Pragniemy zaszczepić w Was miłość i pasję do kina! Co miesiąc pełni nowych sił i zaangażowania objeżdżamy Polskę wzdłuż i wszerz, a wszystko po to, byście mogli obejrzeć najnowsze produkcje filmowe równocześnie z mieszkańcami dużych miast. Nasza działalność przyczynia się także do otwierania nowych kin stacjonarnych w miejscowościach, które odwiedzamy. To prawdziwa magia kina!

Nasze seanse odbywają się na profesjonalnym sprzęcie projekcyjnym, w najwyższej jakości obrazu i dźwięku, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Dzięki projektorowi cyfrowemu, zgodnemu z międzynarodowym standardem DCI oraz systemowi XpanD nasi widzowie mogą oglądać filmy w technologii 3D. Miejsce wyświetlania filmu zamienia się podczas naszych odwiedzin w prawdziwą salę kinową, udekorowaną czerwonym dywanem, jak podczas premiery czy wielkich festiwali filmowych.

Cena biletu w Kinie Orange zaczyna się już od 12 zł, a wszyscy Klienci Orange mają możliwość zakupu 2 biletów w cenie 1. Szkołom i grupom zorganizowanym oferujemy specjalne zniżki.

W sezonie 2013/2014 odwiedzimy m. in.: Annopol, Bielsk Podlaski, Giżycko, Grodzisk Wielkopolski, Ińsko, Kalety, Kamień Pomorski, Kościan, Koźmin Wielkopolski, Milicz, Myślibórz, Siemiatycze, Staszów, Strzelce Opolskie, Suchą Beskidzką, Szczytno, Świnoujście, Węgorzewo i Wolsztyn.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.