Konferencja prasowa nagrodzonych pracowników Urzędu Gminy Osiek Jasielski

KPA_Wniosek_OsiekW nawiązaniu do zainicjowanej przez nasz portal sprawy prowadzącej do ujawnienia imion, nazwisk oraz wysokości nagród i ich uzasadnień przyznanych przez Wójta Gminy Osiek Jasielski pracownikom urzędu oraz na kanwie złożonego ponad tydzień temu do Burmistrza Miasta Jasło wniosku (zobacz: Konferencja prasowa nagrodzonych pracowników Urzędu Miasta Jasło), chcielibyśmy Wójtowi Gminy Osiek Jasielski zaproponować, aby nagradzać pracowników samorządowych i jednocześnie informować o ich nagradzaniu w podobny sposób, jak nagradza się sportowców, którzy osiągają wybitne rezultaty, twórców i artystów, nauczycieli, trenerów czy uzdolnionych uczniów.

Uważamy, że w interesie społeczności gminy Osiek Jasielski jest to, aby podobną sławą cieszyli się pracownicy samorządowi, którzy zasłużyli się gminie szczególnymi osiągnięciami w pracy zawodowej. Stąd też nasz wniosek z artykułu 241 Kodeksu Postępowania Administracyjnego w tej sprawie.

Treść wniosku skierowanego do Wójta Gminy Osiek Jasielski:

Pobierz plik: Konferencja prasowa_wniosek KPA_Osiek Jasielski lub przeglądaj (kliknij przycisk „+” aby powiększyć):

Zobaczymy, czy obok Goleniowa również gmina Osiek Jasielski stanie się niejako inspiracją i wzorem dla innych gmin w Polsce jeśli chodzi o jawność dysponowania finansami publicznymi, nagród dla pracowników.

Gdy tylko otrzymamy odpowiedź ze strony Wójta, opublikujemy ją na portalu.

Zobacz także:

Władze Goleniowa jakie pierwsze w Polsce ujawniły pełne informacje o nagrodach urzędników

KPA_Wniosek_Osiek

Fragment wniosku złożonego do Wójta Gminy Osiek Jasielski


Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.