Konferencja prasowa nagrodzonych pracowników Urzędu Miasta Jasło (AKTUALIZACJA)

Nagrody_JasloW nawiązaniu do zainicjowanej przez nasz portal sprawy prowadzącej do ujawnienia imion, nazwisk oraz wysokości nagród i ich uzasadnień przyznanych przez Burmistrza Miasta Jasło pracownikom urzędu (zobacz: Portal zaleze.com wygrał z Burmistrzem Miasta Jasło o ujawnienie nagród przyznanych w Urzędzie) chcielibyśmy zaproponować, aby nagradzać pracowników samorządowych i jednocześnie informować o ich nagradzaniu w podobny sposób, jak nagradza się w mieście Jasło sportowców, którzy osiągają wybitne rezultaty, twórców i artystów, nauczycieli, trenerów czy uzdolnionych uczniów.

Uważamy, że w interesie społeczności miasta Jasło jest to, aby podobną sławą cieszyli się pracownicy samorządowi, którzy zasłużyli się gminie szczególnymi osiągnięciami w pracy zawodowej. Stąd też nasz wniosek z artykułu 241 Kodeksu Postępowania Administracyjnego w tej sprawie.

Treść wniosku złożonego do Burmistrza Miasta Jasło:

Pobierz plik: Konferencja prasowa nagrodzonych urzędników_wniosek KPA_Jasło lub przeglądaj (kliknij przycisk „+” aby powiększyć):

Czas pokaże, czy obok Goleniowa również miasto Jasło stanie się niejako inspiracją i wzorem dla innych gmin w Polsce jeśli chodzi o jawność dysponowania finansami publicznymi, nagród dla pracowników.

Gdy tylko otrzymamy odpowiedź ze strony Burmistrza, opublikujemy ją na portalu.

Zobacz także:

Władze Goleniowa jakie pierwsze w Polsce ujawniły pełne informacje o nagrodach urzędników

Nagrody_Jaslo

Wniosek z art. 241 KPA do Burmistrza Jasła

 

AKTUALIZACJA:

A oto jaką otrzymaliśmy odpowiedź:

 

_IMAG0024

_IMAG0025

 

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.