Odpowiedź Wójta Gminy Osiek Jasielski w sprawie braku koszy na śmieci i paleniska przy altanie w Załężu

WWWurzad gminy jpgKilka dni temu zwróciliśmy się pisemnie do Wójta Gminy Osiek Jasielski z prośbą o zamontowanie koszy na śmieci przy kładce oraz altanie, a także przygotowanie miejsca na ognisko / grilla. Pismo wystosowaliśmy w związku komentarzami internautów i mieszkańców Załęża dotyczącymi braku koszy na śmieci oraz miejsca na grill czy ognisko przy altanie nad rzeką Wisłoką (O nowej altance zamontowanej przy rzece Wisłoce pisaliśmy w artykule z dnia 25 sierpnia 2014 r.  – czytaj: Nowa altanka w Załężu (ZDJĘCIA) ).

Treść naszego pisma do Wójta Gminy Osiek Jasielski można zobaczyć we wpisie z dnia 27 sierpnia 2014 r. -> Interwencja w sprawie braku koszy na śmieci i miejsca na grill/ognisko przy altanie w Załężu.

4 września 2014 r. Wójt Gminy Osiek Jasielski odpisał nam, że zrealizowane zadanie pn. „Budowa altany biesiadnej w miejscowości Załęże” stanowi dopiero I etap zagospodarowania terenu. Jak wskazano w piśmie, w kolejnym etapie ma nastąpić wykonanie komunikacji, urządzenie paleniska oraz ustawienie koszy na śmieci, co ma rozwiązać problemy zgłaszane przez mieszkańców przedstawione w piśmie redakcji portalu zaleze.com do Wójta.

Z pismem, które otrzymaliśmy wczoraj, można zapoznać się poniżej:

WWWurzad gminy jpg


Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.