Ogólnopolska konferencja z zakresu Eko-Outsourcingu

Już 29 listopada 2012 r., w Hotelu Nowy Dwór w Zaczerniu odbędzie się ogólnopolska konferencja z zakresu Eko-Outsourcingu – „Obowiązki przedsiębiorców wynikające z przepisów o ochronie środowiska”. Projekt jest częścią cyklu 13 bezpłatnych konferencji poświęconych ekologii w kontekście działalności przedsiębiorstw, odbywających się w całej Polsce.

Konferencja zostanie poświęcona tematyce szeroko pojętej ochrony środowiska, która coraz intensywniej ingeruje w działalność biznesową podkarpackich firm. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z aktualnie obowiązującymi oraz koniecznymi do spełnienia wymaganiami zapewniającymi funkcjonowanie firmy zgodne z przepisami prawa ochrony środowiska.

W czasie konferencji zaprezentowane zostaną możliwości i szanse, jakie kryją się pod pojęciem ochrony środowiska, a opierające się głównie na możliwości dofinansowania różnego typu działalności oraz inwestowaniu w nowoczesne technologie, które w znacznym stopniu obniżają koszty pracy.  

Organizatorem przedsięwzięcia jest Oddział SEKA S.A. w Rzeszowie, która za cel postawiła sobie inspirowanie ludzi biznesu do wzięcia na siebie większej odpowiedzialności za losy innych ludzi oraz środowiska naturalnego, jak również inwestowania w innowacyjne technologie.

Konferencja została objęta patronatem honorowym Wojewody Podkarpackiej – Małgorzaty Chomycz-Śmigielskiej, Marszałka Województwa Podkarpackiego – Mirosława Karapyty, Prezydenta Miasta Rzeszowa – Tadeusza Ferenca oraz Podkarpackiego Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska w Rzeszowie – dr inż. Ewy Jadwigi Lipińskiej.

Więcej informacji na temat konferencji: www.seka.pl

Chęć udziału w konferencji należy zgłosić do 22 listopada 2012 r.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona!

Kontakt:

Joanna Zarzyczny – joanna.zarzyczny@seka.pl – 510 059 936

 

 Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.