Opowiedz historię przedmiotu po dziadkach – do wygrania tablety!

Kampania-FDN-Dziadkowie-i-wnukiMasz w szafie kurtkę, w której kiedyś chodził Twój dziadek? Spytaj go, jakie ma związane z nią wspomnienia i opisz je. Do 18 marca 2013 r. czekamy na zdjęcia i historie zwykłych-niezwykłych przedmiotów, które macie po dziadkach. Fundacja Dzieci Niczyje i Fundacja Orange zapraszają do udziału w konkursie „Wspólna historia”. Do wygrania tablety!

„Wspólna historia” to konkurs dla osób, które ukończyły co najmniej 13 lat, a nie ukończyły 18 lat. Zrób zdjęcie, napisz historię i wygraj jeden z trzech tabletów. By wysłać zdjęcie i historię, skorzystaj z aplikacji „Wspólna historia”.

Wykonaj zdjęcie przedmiotu, który łączy cię z dziadkami, opowiedz nam historię, która jest z nim związana (nie więcej niż 400 znaków) i wygraj tablet. Konkurs trwa od 28 stycznia do 18 marca 2013 roku.

Rodzinne historie, nawet jeśli czasem są tylko legendami, pomagają budować poczucie własnej tożsamości. Może to być opowieść o kurtce dziadka, którą miał na sobie w trakcie pierwszego w Polsce koncertu Rolling Stones’ów, albo o łyżwach babci, na których ślizgała się po Bałtyku w czasie zimy stulecia. Takich przedmiotów są tysiące, ale każdy z nich jest niezwykły, bo nierozerwalnie wiąże się z historią rodziny.

Konkurs „Wspólna historia” jest organizowany przez Fundację Dzieci Niczyje we współpracy z Fundacją Orange oraz agencją Havas w ramach kampanii „Dziadkowie i wnuki. Wspólna historia”.

Regulamin konkursu jest dostępny pod adresem: http://erdigital.home.pl/data/public_html/fundacja_dzieci_niczyje/fb_apps/wspolnahistoria/dev/files/RegulaminkonkursuFundacjadzieciNiczyje_2512013-FO.pdf

Informacje ogólne

Konkurs jest skierowany do osób zamieszkałych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, które ukończyły co najmniej 13 lat, a nie ukończyły 18 lat („Uczestnicy”). Udział Uczestnika w Konkursie oraz odbiór nagrody wymaga zgody jego przedstawiciela ustawowego (rodzic/opiekun prawny). Przedstawiciel ustawowy Uczestnika wyraża także zgodę na przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych tego Uczestnika w celu przeprowadzenia Konkursu i sprawozdawczości z jego organizacji.

Uczestnikami Konkursu mogą być wyłącznie zarejestrowani użytkownicy portalu społecznościowego Facebook, którzy zaakceptowali aktualny regulamin korzystania z portalu Facebook oraz Regulamin Konkursu i przestrzegają ich.

Strona konkursu: www.facebook.com/wspolnahistoria

Więcej informacji o kampanii: www.fdn.pl/dziadkowie-i-wnuki-wspolna-historia

Organizatorzy konkursu: Fundacja Dzieci Niczyje, Fundacja Orange

Patron medialny: Victor Gimnazjalista

Kampania-FDN-Dziadkowie-i-wnuki

Źródło:
www.fdn.pl

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.