OSP Załęże nagrało klip – chcą zebrać pieniądze na nowy wóz strażacki! Wesprzecie?!

Zapraszamy do wysłuchania piosenki o załęskiej Ochotniczej Straży Pożarnej! Piosenka została zrealizowana by choć w ten sposób pozyskać środki finansowe na nowy wóz strażacki dla OSP. Tekst piosenki oraz jej autor widoczni są poniżej. Jednocześnie zapraszamy do wsparcia założonej zbiórki pieniędzy na oficjalnym profilu zrzutka.pl, na którym napisano o pilnej potrzebie zakupu wymiany wysłużonego Jelcza z 1986 r. na nowy samochód bojowy dla jednostki. Wszelkie dane znajdziecie w opisie poniżej. Wykonanie przelewu to kilka kliknięć myszką. Warto wspierać strażaków, bo kiedyś sam możesz potrzebować pomocy.

Opis i adres zrzutki.pl:

Szanowni Państwo!

Nasza jednostka pilnie potrzebuje nowego samochodu bojowego. Ponieważ nasz wysłużony Jelcz (1986 r.) nie pełni już swojej roli. Samochód ma swoje lata i nie jest w pełni sprawny. Często mamy problem z dojazdem na akcję. Samochód ma dziurawy zbiornik uszkodzoną skrzynię biegów (lata mówią za siebie)To jest krótki opis może znajdą się darczyńcy którzy zechcą nas wesprzeć chociaż,nie wielką kwotą. Z góry dziękujemy i prosimy o wsparcie.

https://zrzutka.pl/yhrpnh

_____

Czy Gmina, Powiat, Województwo, PSP, firmy prywatne, parlamentarzyści, i mieszkańcy zdobędą się na gest i wesprą OSP Załęże?

Sprawdzimy za jakiś czas.

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia klipu i wysłuchania muzyki!

VIDEO: OSP Załęże – Nowe Auto do nas gna

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.