Otwarcie stoku 'Mareszka' w Świątkowej Wielkiej

t1Już w najbliższą sobotę 15 grudnia 2012 r. o godzinie 9:00 nastąpi otwarcie sezonu narciarskiego na Stoku Narciarskim „Mareszka” w Świątkowej Wielkiej.

Zakupiony na nasz stok system naśnieżania sprawdził się i z największą radością informujemy, że już w najbliższą sobotę (15 grudnia 2012 r.) od godziny 9:00 jesteśmy dla Was dostępni. Na szczęście, śnieg który synoptycy zapowiadają na weekend jedynie poprawi jeszcze bardziej warunki na stoku – mówi Krzysztof Żebracki, współwłaściciel stoku.

Stok jest oświetlony, na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu narciarskiego.Do dyspozycji gości mamy trzy trasy zjazdowe, trzy trasy biegowe, obficie zaopatrzony bar i z cenami zostajemy jak w roku poprzednim – wymienia Jan Gracoń współwłaściciel stoku w Świątkowej Wielkiej.

Istnieje również możliwość zorganizowania kuligów, przyjmiemy zorganizowane grupy szkolne i oczywiście będziemy udzielać rabatów. Więcej szczegółów niebawem na stronie www.mareszkaski.pl

Miło jest nam poinformować czytelników naszego portalu, że objęliśmy również naszym patronatem Stok Narciarski Mareszka.

t1

Dobrego i bezpiecznego sezonu narciarskiego!


Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.