Plan adoracji Wielkiego Tygodnia w kościele parafialnym w Załężu oraz w kościele w Woli Dębowieckiej

3-tiltshiftPrzedstawiamy Państwu nadesłany przez księdza proboszcza Józefa Pańczuka plan adoracji Wielkiego Tygodnia w Kościele parafialnym w Załężu i w kościele w Woli Dębowieckiej. Plan podzielony jest na dwie miejscowości oraz na Wielki Piątek i Wielką Sobotę z godzinami. 

 

>> KLIKNIJ TUTAJ – Adoracja w Wielki Piątek w kościele parafialnym w Załężu i w Woli Dębowieckiej <<

 

Plan adoracji Wielkiego Tygodnia w kościele parafialnym w Załężu:

 

Adoracja w Wielki Piątek  w kościele parafialnym Narodzenia NMP w Załężu

L.p. Nazwisko Godzina Adoracji L.p. Nazwisko Godzina Adoracji

1

Dzik Czesław  7.00 – 8.00

4

Głowacki Robert 13.00 – 14.00

2

Ryba Jan

5

Bal Stanisław

3

Bal Władysława

6

Rodak Marian

4

Bal Kazimierz

7

Grotkowska Lidia

5

Buczyński Krzysztof

8

Misiołek Bogusław

6

Bolek Stanisław

9

Mastej Bolesław

7

Łaba Dariusz

50

Bal Tadeusz

8

Dzik Antoni 8.00 – 9.00

1

Zagórski Alfred

9

Kurcz Kazimierz

2

Chłopek Eugenia 14.00 – 15.00

10

Buczyński Adam

3

Kiełbasa Krzysztof

1

Mastej Stanisław

4

Misiołek Paweł

2

Buczyński Kazimierz

5

Buczyński Piotr

3

Misiołek Adam

6

Mastej Stanisław

4

Misołek Jacek

7

Krzanowski Jan

5

Gryboś Kazimierz 9.00 – 10.00

8

Dziedzic Wojciech

6

Wygonik Kazimierz

9

Suski Bogdan 15.00 – 16.00

7

Bolek Adela

60

Ryznar Roman

8

Bolek Grzegorz

1

Puchalik Józefa

9

Klimkiewicz Eugeniusz

2

Frączek Józef

20

Bolek Zofia

3

Ryznar Łukasz

1

Nowak Damian

4

Gumienny Tomasz

2

Buczyński Stanisław 10.00 – 11.00

5

Bobula Tadeusz

3

Zoła Jerzy

6

Tomaszewski Jacek 16.00 – 17.00

4

Wałęga Michał

7

Mastaj Stanisław

5

Dąbrowski Andrzej

8

Marklowski Henryk

6

Niemiec Zdzisław

9

Opałka Katarzyna

7

Bolek Antoni

70

Mastaj Zbigniew

8

Kozłowski Edward

1

Buczyński Tadeusz

9

Buczyński Tomasz 11.00 – 12.00

2

Mastej Maria

30

Rolek Tomasz

3

Zoła Józef

1

Stachurski Jan

4

Doktor Stanisława 17.00 – 18.00

2

Wygonik Kazimierz

5

Kosiek Jan

3

Knutelski Antoni

6

Bal Jan

4

Zoła Bogdan

7

Gumienny Władysław

5

Musiał Andrzej

8

Buczyńska Władysława

6

Majchrowicz Grzegorz

9

Bobula Kazimierz

7

Gałuszka Władysława 12.00 – 13.00

80

Brągiel Grzegorz

8

Chłopek Stanisław

1

Urbanik Tadeusz

9

Chłopek Grzegorz  

40

Górski Paweł

1

Chochół Krzysztof

2

Majchrowicz Jerzy

3

Kurcz Piotr

Adoracja w Wielką Sobotę w kościele parafialnym Narodzenia NMP w Załężu

lp Nazwisko Godzina Adoracji lp Nazwisko Godzina Adoracji

2

Dziadosz Jacek 7.00 – 8.00

6

Wojtunik Stanisław 13.00 – 14.00

3

Dziadosz Tomasz

7

Jaracz Kazimierz

4

Miśkowicz Paweł

8

Czyżowicz Wiesław

5

Witusik Robert

9

Wolski Adam

6

Bolek Piotr

130

Dąbkowicz Włodzimierz

7

Dzik Monika

1

Kopeć Ryszard

8

Witusik Adam

2

Warywoda Wojciech

9

Malinowski Stanisław 8.00 – 9.00

3

Mastej Roman

90

Dunaj Roman

4

Buczkowski Jan 14.00 – 15.00

1

Świątek Maria

5

Witusik Mirosław

2

Bolek Józefa

6

Brocławik Roman

3

Bolek Anatalia

7

Pruchniewicz Kazimiera

4

Źrałka Krystyna

8

Klimkiewicz Bogusław

5

Dzik Józef

9

Witusik Kazimierz

6

Pykosz Adolf 9.00 – 10.00

140

Rogowska Barbara

7

Malewski Józef

1

Witusik Stanisław 15.00 – 16.00

8

Kiełbasa Jan

2

Bolek Edward

9

Bubniak Maria

3

Podrazik Stanisław

100

Czyżowicz Adam

4

Rodak Ryszard

1

Stachurski Henryk

5

Zieliński Sławomir

2

Misiołek Antoni

6

Zieliński Henryk

3

Jaracz Stanisława 10.00 – 11.00

7

Kurcz Jan

4

Zych Barbara

8

Sławniak Bogdan

5

Kurcz Jan

9

Dzik Bogdan 16.00 – 17.00

6

Ropa Aleksander

150

Źrałka Krzysztof

7

Kurcz Marek

1

Myśliwiec Teresa

8

Trybuś Ryszard

2

Podolak Artur

9

Chochołek Marek

3

Skiba Krzysztof

110

Kmieć Krzysztof 11.00 – 12.00

4

Dzik Krzysztof

1

Wygonik Bolesław 5 Budziak Jan

2

Stanek Jerzy 6 Krzanowski Antoni

3

Zoła Zbigniew 7 Bal Jan

4

Ślusarski Jan 8 Zoła Adam 17.00 – 18.00

5

Misiołek Kazimierz 9 Kiełbasa Wiesław

6

Sławniak Franciszek 160 Dybaś Anna

7

Misiołek Grażyna 12.00 – 13.00 1 Słowik Wincenty

8

Frączek Marian 2 Forystek Piotr

9

Ropa Łukasz 3 Łaba Barbara

120

Misiołek Edward 4 Ryżowicz Jan

1

Gondek Artur 5 Ryżowicz Władysław

2

Witusik Andrzej  

3

Brniak Adam

4

Brej Maria

5

Bubniak Andrzej

 

Plan adoracji Wielkiego Tygodnia w kościele parafialnym w Woli Dębowieckiej:

L.p. Nazwisko i Imię Godz.Adoracji L.p Nazwisko i Imię Godz.Adoracji

1

Zoła Piotr 7.00 – 8.00         

2

Zoła Maria

3

Kluk Krzysztof

4

Zdebik Kazimierz

3

Dzik Józefa 13.00 – 14.00 

5

Niemiec Robert

4

Dziedzic Zbigniew

6

Pykosz Jerzy

5

Dzik Jan

7

Zdebik Jan

6

Osika Eugeniusz

8

Zoła Marek 8.00 – 9.00 

7

Jurusik Barbara

9

Biernacki Zbigniew

8

Podrazik Paweł

10

Bolek Krzysztof

9

Łonicka Władysława

1

Paluch Adam

50

Gniady Władysław 14.00 – 15.00

2

Mroczka Ryszard

1

Jurusik Bernadeta

3

Pykosz Władysław

2

Brocławik Andrzej

4

Jaracz Andrzej

3

Gajewski Hieronim

5

Stefanik Wojciech 9.00 – 10.00

4

Bar Tadeusz

6

Zdebik Adam

5

Gumienny Józef

7

Kmieć Adam

6

Osika Franciszek

8

Zięder Jacek

7

Jaracz Józef 15.00 – 16.00 

9

Gniady Kazimierz

8

Opałka Stanisław

20

Kurdziel Tadeusz

9

Mastej Stanisława

1

Zdebik Ryszard

60

Gumienny Daniela

2

Pykosz Andrzej 10.00 – 11.00 

1

Bolek Lesław

3

Więcek Ryszard

2

Zdebik Józef

4

Zoła Helena

3

Myśliwiec Leopold

5

Lawera Piotr

4

Paluchniak Jadwiga 16.00 – 17.00 

6

Więcek Władysława

5

Łaba Julia

7

Więcek Jacek

6

Wołosz Wiesława

8

Paluch Wiesław

7

Bolek Jolanta

9

Gniady Tadeusz 11.00 – 12.00 

8

Gniady Stanisław

30

Gunia Jan

9

Szudy Maria

1

Dzik Stanisława

70

Stanek Zbigniew

2

Jaracz Kazimierz

1

Bzdyk Andrzej 17.00 – 18.00

3

Bolek Felicja

2

Pepera – Misiołek Zofia

4

Buczyńska Stefania

3

Iskrzycki Zbigniew

5

Winiarski Stanisław

4

Zięba Paweł

6

Gniady Witold Godz. 12.00 – 13.00 

5

Stanek Kazimiera

7

Szczepanik Jan

6

Ślusarska Helena

8

Sypień Ryszard

7

Wójcik Władysław

9

Sowa Józef  

40

Sanocka Halina

1

Kuliga Konrad

2

Szewczyk Zuzanna

 

 
 L.p.  Nazwisko i Imię Godz.Adoracji  L.p  Nazwisko i Imię  Godz.Adoracji

8

Kurdziel Kazimierz 7.00 – 8.00    120 Łaba Stanisław 13.00 – 14.00

9

Kurdziel Jan 1 Nowak Marian

80

Jurusik Wojciech 2 Forystek Jan

1

Osika Stanisław 3 Szot Paweł

2

Dzik Edward 4 Zoła Genowefa

3

Osika Julian 5 Królikowska Maria

4

Wickowski Andrzej 6 Dusza Bogdan

5

Słupski Adam 8.00 – 9.00  7 Dzik Kazimierz 14.00 – 15.00

6

Dzik Stanisław 8 Dzik Mirosław

7

Grotkowski Jan 9 Jaracz Józef

8

Dzik Adam 130 Łaba Ryszard

9

Paluch Antoni 1 Kurek Maria

90

Gumienny Władysław 2 Buczyńska Zofia

1

Zdebik Tadeusz 3 Jureczko Jacek

2

Paluch Kazimierz 9.00 – 10.00 4 Pykosz Czesław 15.00 – 16.00

3

Jaracz Edward 5 Danicki Bogusław

4

Paluch Ludwika 6 Sowa Krzysztof

5

Grotkowski Franciszek 7 Misiołek Stanisław

6

Stefanik Jan 8 Kiciliński Zbigniew

7

Sanicki Jan 9 Ślusarski Stanisław

8

Łaba Jan 140 Paluch Kazimierz

9

Sanocka Maria 10.00 – 11.00 1 Paluchniak Maria 16.00 – 17.00

100

Sowa Paweł 2 Łaba Waldemar

1

Jasionowicz Janina 3 Górski Grzegorz

2

Zoła Józef 4 Grotkowski Antoni

3

Jaracz Melania 5 Bajorek Mieczysław

4

Sanocki Józef 6 Pitrus Tadeusz

5

Misiołek Mariusz 7 Buczyńska Teodozja

6

Sroka Stanisław 11.00 – 12.00 8 Rozpara Jan 17.00 – 18.00

7

Ochał Krystyna 9 Kula Wiesław

8

Forystek Dariusz 150 Przygięda Janusz

9

Zagórski Janusz 1 Myśliwiec Krzysztof

110

Mitoraj Andrzej 2 Zdebik Stanisław

1

Setlak Edward 3 Bolek Jan

2

Łaba Honorata 4 Łaba Kazimierz

3

Pykosz Jan 12.00 – 13.00  

4

Kiciliński Marek

5

Okarmus Krzysztof

6

Pykosz Kazimierz

7

Winiarski Władysław

8

Pykosz Jerzy

9

Myśliwiec Tadeusz

 

 

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.