Przedstawiamy Państwu nadesłany przez księdza proboszcza Józefa Pańczuka plan adoracji Wielkiego Tygodnia w Kościele parafialnym w Załężu i w kościele w Woli Dębowieckiej. Plan podzielony jest na dwie miejscowości oraz na Wielki Piątek i Wielką Sobotę z godzinami.
>> KLIKNIJ TUTAJ – Adoracja w Wielki Piątek w kościele parafialnym w Załężu i w Woli Dębowieckiej <<
Plan adoracji Wielkiego Tygodnia w kościele parafialnym w Załężu:
Adoracja w Wielki Piątek w kościele parafialnym Narodzenia NMP w Załężu |
||||||||
L.p. | Nazwisko | Godzina Adoracji | L.p. | Nazwisko | Godzina Adoracji | |||
1 |
Dzik Czesław | 7.00 – 8.00 |
4 |
Głowacki Robert | 13.00 – 14.00 | |||
2 |
Ryba Jan |
5 |
Bal Stanisław | |||||
3 |
Bal Władysława |
6 |
Rodak Marian | |||||
4 |
Bal Kazimierz |
7 |
Grotkowska Lidia | |||||
5 |
Buczyński Krzysztof |
8 |
Misiołek Bogusław | |||||
6 |
Bolek Stanisław |
9 |
Mastej Bolesław | |||||
7 |
Łaba Dariusz |
50 |
Bal Tadeusz | |||||
8 |
Dzik Antoni | 8.00 – 9.00 |
1 |
Zagórski Alfred | ||||
9 |
Kurcz Kazimierz |
2 |
Chłopek Eugenia | 14.00 – 15.00 | ||||
10 |
Buczyński Adam |
3 |
Kiełbasa Krzysztof | |||||
1 |
Mastej Stanisław |
4 |
Misiołek Paweł | |||||
2 |
Buczyński Kazimierz |
5 |
Buczyński Piotr | |||||
3 |
Misiołek Adam |
6 |
Mastej Stanisław | |||||
4 |
Misołek Jacek |
7 |
Krzanowski Jan | |||||
5 |
Gryboś Kazimierz | 9.00 – 10.00 |
8 |
Dziedzic Wojciech | ||||
6 |
Wygonik Kazimierz |
9 |
Suski Bogdan | 15.00 – 16.00 | ||||
7 |
Bolek Adela |
60 |
Ryznar Roman | |||||
8 |
Bolek Grzegorz |
1 |
Puchalik Józefa | |||||
9 |
Klimkiewicz Eugeniusz |
2 |
Frączek Józef | |||||
20 |
Bolek Zofia |
3 |
Ryznar Łukasz | |||||
1 |
Nowak Damian |
4 |
Gumienny Tomasz | |||||
2 |
Buczyński Stanisław | 10.00 – 11.00 |
5 |
Bobula Tadeusz | ||||
3 |
Zoła Jerzy |
6 |
Tomaszewski Jacek | 16.00 – 17.00 | ||||
4 |
Wałęga Michał |
7 |
Mastaj Stanisław | |||||
5 |
Dąbrowski Andrzej |
8 |
Marklowski Henryk | |||||
6 |
Niemiec Zdzisław |
9 |
Opałka Katarzyna | |||||
7 |
Bolek Antoni |
70 |
Mastaj Zbigniew | |||||
8 |
Kozłowski Edward |
1 |
Buczyński Tadeusz | |||||
9 |
Buczyński Tomasz | 11.00 – 12.00 |
2 |
Mastej Maria | ||||
30 |
Rolek Tomasz |
3 |
Zoła Józef | |||||
1 |
Stachurski Jan |
4 |
Doktor Stanisława | 17.00 – 18.00 | ||||
2 |
Wygonik Kazimierz |
5 |
Kosiek Jan | |||||
3 |
Knutelski Antoni |
6 |
Bal Jan | |||||
4 |
Zoła Bogdan |
7 |
Gumienny Władysław | |||||
5 |
Musiał Andrzej |
8 |
Buczyńska Władysława | |||||
6 |
Majchrowicz Grzegorz |
9 |
Bobula Kazimierz | |||||
7 |
Gałuszka Władysława | 12.00 – 13.00 |
80 |
Brągiel Grzegorz | ||||
8 |
Chłopek Stanisław |
1 |
Urbanik Tadeusz | |||||
9 |
Chłopek Grzegorz | |||||||
40 |
Górski Paweł | |||||||
1 |
Chochół Krzysztof | |||||||
2 |
Majchrowicz Jerzy | |||||||
3 |
Kurcz Piotr | |||||||
Adoracja w Wielką Sobotę w kościele parafialnym Narodzenia NMP w Załężu |
||||||||
lp | Nazwisko | Godzina Adoracji | lp | Nazwisko | Godzina Adoracji | |||
2 |
Dziadosz Jacek | 7.00 – 8.00 |
6 |
Wojtunik Stanisław | 13.00 – 14.00 | |||
3 |
Dziadosz Tomasz |
7 |
Jaracz Kazimierz | |||||
4 |
Miśkowicz Paweł |
8 |
Czyżowicz Wiesław | |||||
5 |
Witusik Robert |
9 |
Wolski Adam | |||||
6 |
Bolek Piotr |
130 |
Dąbkowicz Włodzimierz | |||||
7 |
Dzik Monika |
1 |
Kopeć Ryszard | |||||
8 |
Witusik Adam |
2 |
Warywoda Wojciech | |||||
9 |
Malinowski Stanisław | 8.00 – 9.00 |
3 |
Mastej Roman | ||||
90 |
Dunaj Roman |
4 |
Buczkowski Jan | 14.00 – 15.00 | ||||
1 |
Świątek Maria |
5 |
Witusik Mirosław | |||||
2 |
Bolek Józefa |
6 |
Brocławik Roman | |||||
3 |
Bolek Anatalia |
7 |
Pruchniewicz Kazimiera | |||||
4 |
Źrałka Krystyna |
8 |
Klimkiewicz Bogusław | |||||
5 |
Dzik Józef |
9 |
Witusik Kazimierz | |||||
6 |
Pykosz Adolf | 9.00 – 10.00 |
140 |
Rogowska Barbara | ||||
7 |
Malewski Józef |
1 |
Witusik Stanisław | 15.00 – 16.00 | ||||
8 |
Kiełbasa Jan |
2 |
Bolek Edward | |||||
9 |
Bubniak Maria |
3 |
Podrazik Stanisław | |||||
100 |
Czyżowicz Adam |
4 |
Rodak Ryszard | |||||
1 |
Stachurski Henryk |
5 |
Zieliński Sławomir | |||||
2 |
Misiołek Antoni |
6 |
Zieliński Henryk | |||||
3 |
Jaracz Stanisława | 10.00 – 11.00 |
7 |
Kurcz Jan | ||||
4 |
Zych Barbara |
8 |
Sławniak Bogdan | |||||
5 |
Kurcz Jan |
9 |
Dzik Bogdan | 16.00 – 17.00 | ||||
6 |
Ropa Aleksander |
150 |
Źrałka Krzysztof | |||||
7 |
Kurcz Marek |
1 |
Myśliwiec Teresa | |||||
8 |
Trybuś Ryszard |
2 |
Podolak Artur | |||||
9 |
Chochołek Marek |
3 |
Skiba Krzysztof | |||||
110 |
Kmieć Krzysztof | 11.00 – 12.00 |
4 |
Dzik Krzysztof | ||||
1 |
Wygonik Bolesław | 5 | Budziak Jan | |||||
2 |
Stanek Jerzy | 6 | Krzanowski Antoni | |||||
3 |
Zoła Zbigniew | 7 | Bal Jan | |||||
4 |
Ślusarski Jan | 8 | Zoła Adam | 17.00 – 18.00 | ||||
5 |
Misiołek Kazimierz | 9 | Kiełbasa Wiesław | |||||
6 |
Sławniak Franciszek | 160 | Dybaś Anna | |||||
7 |
Misiołek Grażyna | 12.00 – 13.00 | 1 | Słowik Wincenty | ||||
8 |
Frączek Marian | 2 | Forystek Piotr | |||||
9 |
Ropa Łukasz | 3 | Łaba Barbara | |||||
120 |
Misiołek Edward | 4 | Ryżowicz Jan | |||||
1 |
Gondek Artur | 5 | Ryżowicz Władysław | |||||
2 |
Witusik Andrzej | |||||||
3 |
Brniak Adam | |||||||
4 |
Brej Maria | |||||||
5 |
Bubniak Andrzej | |||||||
Plan adoracji Wielkiego Tygodnia w kościele parafialnym w Woli Dębowieckiej:
L.p. | Nazwisko i Imię | Godz.Adoracji | L.p | Nazwisko i Imię | Godz.Adoracji | ||||||
1 |
Zoła Piotr | 7.00 – 8.00 | |||||||||
2 |
Zoła Maria | ||||||||||
3 |
Kluk Krzysztof | ||||||||||
4 |
Zdebik Kazimierz |
3 |
Dzik Józefa | 13.00 – 14.00 | |||||||
5 |
Niemiec Robert |
4 |
Dziedzic Zbigniew | ||||||||
6 |
Pykosz Jerzy |
5 |
Dzik Jan | ||||||||
7 |
Zdebik Jan |
6 |
Osika Eugeniusz | ||||||||
8 |
Zoła Marek | 8.00 – 9.00 |
7 |
Jurusik Barbara | |||||||
9 |
Biernacki Zbigniew |
8 |
Podrazik Paweł | ||||||||
10 |
Bolek Krzysztof |
9 |
Łonicka Władysława | ||||||||
1 |
Paluch Adam |
50 |
Gniady Władysław | 14.00 – 15.00 | |||||||
2 |
Mroczka Ryszard |
1 |
Jurusik Bernadeta | ||||||||
3 |
Pykosz Władysław |
2 |
Brocławik Andrzej | ||||||||
4 |
Jaracz Andrzej |
3 |
Gajewski Hieronim | ||||||||
5 |
Stefanik Wojciech | 9.00 – 10.00 |
4 |
Bar Tadeusz | |||||||
6 |
Zdebik Adam |
5 |
Gumienny Józef | ||||||||
7 |
Kmieć Adam |
6 |
Osika Franciszek | ||||||||
8 |
Zięder Jacek |
7 |
Jaracz Józef | 15.00 – 16.00 | |||||||
9 |
Gniady Kazimierz |
8 |
Opałka Stanisław | ||||||||
20 |
Kurdziel Tadeusz |
9 |
Mastej Stanisława | ||||||||
1 |
Zdebik Ryszard |
60 |
Gumienny Daniela | ||||||||
2 |
Pykosz Andrzej | 10.00 – 11.00 |
1 |
Bolek Lesław | |||||||
3 |
Więcek Ryszard |
2 |
Zdebik Józef | ||||||||
4 |
Zoła Helena |
3 |
Myśliwiec Leopold | ||||||||
5 |
Lawera Piotr |
4 |
Paluchniak Jadwiga | 16.00 – 17.00 | |||||||
6 |
Więcek Władysława |
5 |
Łaba Julia | ||||||||
7 |
Więcek Jacek |
6 |
Wołosz Wiesława | ||||||||
8 |
Paluch Wiesław |
7 |
Bolek Jolanta | ||||||||
9 |
Gniady Tadeusz | 11.00 – 12.00 |
8 |
Gniady Stanisław | |||||||
30 |
Gunia Jan |
9 |
Szudy Maria | ||||||||
1 |
Dzik Stanisława |
70 |
Stanek Zbigniew | ||||||||
2 |
Jaracz Kazimierz |
1 |
Bzdyk Andrzej | 17.00 – 18.00 | |||||||
3 |
Bolek Felicja |
2 |
Pepera – Misiołek Zofia | ||||||||
4 |
Buczyńska Stefania |
3 |
Iskrzycki Zbigniew | ||||||||
5 |
Winiarski Stanisław |
4 |
Zięba Paweł | ||||||||
6 |
Gniady Witold | Godz. 12.00 – 13.00 |
5 |
Stanek Kazimiera | |||||||
7 |
Szczepanik Jan |
6 |
Ślusarska Helena | ||||||||
8 |
Sypień Ryszard |
7 |
Wójcik Władysław | ||||||||
9 |
Sowa Józef | ||||||||||
40 |
Sanocka Halina | ||||||||||
1 |
Kuliga Konrad | ||||||||||
2 |
Szewczyk Zuzanna | ||||||||||
|
|||||||||||
L.p. | Nazwisko i Imię | Godz.Adoracji | L.p | Nazwisko i Imię | Godz.Adoracji | ||||||
8 |
Kurdziel Kazimierz | 7.00 – 8.00 | 120 | Łaba Stanisław | 13.00 – 14.00 | ||||||
9 |
Kurdziel Jan | 1 | Nowak Marian | ||||||||
80 |
Jurusik Wojciech | 2 | Forystek Jan | ||||||||
1 |
Osika Stanisław | 3 | Szot Paweł | ||||||||
2 |
Dzik Edward | 4 | Zoła Genowefa | ||||||||
3 |
Osika Julian | 5 | Królikowska Maria | ||||||||
4 |
Wickowski Andrzej | 6 | Dusza Bogdan | ||||||||
5 |
Słupski Adam | 8.00 – 9.00 | 7 | Dzik Kazimierz | 14.00 – 15.00 | ||||||
6 |
Dzik Stanisław | 8 | Dzik Mirosław | ||||||||
7 |
Grotkowski Jan | 9 | Jaracz Józef | ||||||||
8 |
Dzik Adam | 130 | Łaba Ryszard | ||||||||
9 |
Paluch Antoni | 1 | Kurek Maria | ||||||||
90 |
Gumienny Władysław | 2 | Buczyńska Zofia | ||||||||
1 |
Zdebik Tadeusz | 3 | Jureczko Jacek | ||||||||
2 |
Paluch Kazimierz | 9.00 – 10.00 | 4 | Pykosz Czesław | 15.00 – 16.00 | ||||||
3 |
Jaracz Edward | 5 | Danicki Bogusław | ||||||||
4 |
Paluch Ludwika | 6 | Sowa Krzysztof | ||||||||
5 |
Grotkowski Franciszek | 7 | Misiołek Stanisław | ||||||||
6 |
Stefanik Jan | 8 | Kiciliński Zbigniew | ||||||||
7 |
Sanicki Jan | 9 | Ślusarski Stanisław | ||||||||
8 |
Łaba Jan | 140 | Paluch Kazimierz | ||||||||
9 |
Sanocka Maria | 10.00 – 11.00 | 1 | Paluchniak Maria | 16.00 – 17.00 | ||||||
100 |
Sowa Paweł | 2 | Łaba Waldemar | ||||||||
1 |
Jasionowicz Janina | 3 | Górski Grzegorz | ||||||||
2 |
Zoła Józef | 4 | Grotkowski Antoni | ||||||||
3 |
Jaracz Melania | 5 | Bajorek Mieczysław | ||||||||
4 |
Sanocki Józef | 6 | Pitrus Tadeusz | ||||||||
5 |
Misiołek Mariusz | 7 | Buczyńska Teodozja | ||||||||
6 |
Sroka Stanisław | 11.00 – 12.00 | 8 | Rozpara Jan | 17.00 – 18.00 | ||||||
7 |
Ochał Krystyna | 9 | Kula Wiesław | ||||||||
8 |
Forystek Dariusz | 150 | Przygięda Janusz | ||||||||
9 |
Zagórski Janusz | 1 | Myśliwiec Krzysztof | ||||||||
110 |
Mitoraj Andrzej | 2 | Zdebik Stanisław | ||||||||
1 |
Setlak Edward | 3 | Bolek Jan | ||||||||
2 |
Łaba Honorata | 4 | Łaba Kazimierz | ||||||||
3 |
Pykosz Jan | 12.00 – 13.00 | |||||||||
4 |
Kiciliński Marek | ||||||||||
5 |
Okarmus Krzysztof | ||||||||||
6 |
Pykosz Kazimierz | ||||||||||
7 |
Winiarski Władysław | ||||||||||
8 |
Pykosz Jerzy | ||||||||||
9 |
Myśliwiec Tadeusz | ||||||||||
Brak komentarzy