Rejestr umów (PEŁNY) Gminy Osiek Jasielski za rok 2015 ujawniony po złożonym wniosku

RU_Osiek1aJak Państwa informowaliśmy w artykule z dnia 26 września 2015 r., Gmina Osiek Jasielski ujawniła prowadzony przez siebie papierowo rejestr umów, ale bez wartości: Rejestr umów (NIEPEŁNY) Gminy Osiek Jasielski za rok 2015 ujawniony! i niestety zeskanowano nam tylko co drugą stronę. Dlatego zwróciliśmy się do Urzędu o przesłanie raz jeszcze pełnego dokumentu. Dziś publikujemy te skany rejestru umów w całości.

Papierowy rejestr umów z Gminy Osiek Jasielski przedstawia informacje, na co urząd wydaje pieniądze publiczne.

Kiedy, z kim i na co są podpisywane umowy. Niestety w wersji papierowej rejestru nie ma podanych kwot. A to przecież podstawa!

Rejestr umów Gminy Osiek Jasielski za rok 2015 (pełny):

RU_Osiek1

RU_Osiek1a

RU_Osiek2

RU_Osiek2a

RU_Osiek3

RU_Osiek3a

RU_Osiek4

RU_Osiek4a

Przypomnijmy również, że zawnioskowaliśmy do Urzędu o pełny wykaz (zestawienie umów) ujawnionych w systemie księgowym, który urząd prowadzi.

Poprosiliśmy o rejestr zawierający takie informacje jak podmiot, z którym zawarto umowę, przedmiot umowy, kwotę, datę zawarcia umowy. Czekamy na odpowiedź.

Jeśli nie otrzymamy wydruku z systemu księgowego, będziemy publikować (po otrzymaniu) skany wszystkich zawartych umów w roku 2015.

Ale sądzimy, że urząd wybierze to pierwsze, prostsze rozwiązanie. Czytelny i jasny wydruk z systemu.

A Wy drodzy czytelnicy możecie (nawet anonimowo!) poprosić urząd o skan którejkolwiek z powyższych umów, jeśli Was zainteresowała. Urząd powinien Wam ją przesłać niezwłocznie (nawet na maila), ale maksymalnie w ciągu 14 dni.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.