Relacja z uroczystości 100-lecia Urodzin Pani Albiny Kurcz z Załęża

_2W sobotę 6 kwietnia 2013 r. odbyły się uroczystości związane z setnymi urodzinami Pani Albiny Kurcz z Załęża. Pani Albina 31 marca tego roku skończyła 100 lat i jest najstarszą mieszkanką Załęża. W sobotnie popołudnie, o godz. 15, w kościele parafialnym w Załężu została odprawiona msza święta w intencji Jubilatki. Pani Albinie Kurcz towarzyszyli najbliżsi: czworo dzieci z rodzinami, siedmioro wnucząt, prawnuki, zaproszeni krewni z całej Polski, a także goście, sąsiedzi, parafianie. We mszy świętej prowadzonej przez księdza proboszcza Józefa Pańczuka uczestniczyli m.in. Wójt Gminy Osiek Jasielski Pan Mariusz Pykosz, Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego UG Osiek Jasielski Pani Teresa Ropa, Sołtys Załęża Pan Kazimierz Wygonik, Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Załężu Pan Stanisław Witusik, a także Pani Barbara Łaba z Akcji Katolickiej, reprezentująca również Różę Różańcową, w której modli się Pani Albina. Serdeczne życzenia, wraz z pięknymi kwiatami, na ręce Solenizantki w imieniu Koła Gospodyń Wiejskich przekazała Pani Marta Łaba. Również przedstawiciele władz złożyli Pani Albinie życzenia i gratulacje oraz wręczyli kwiaty i prezenty.

Po mszy świętej zaproszeni goście udali się do Domu Ludowego, gdzie odbyła się dalsza część uroczystości w gronie rodzinnym, zorganizowanym na część wyjątkowej osoby, jaką jest Pani Albina – żywotnej, cieszącej się nadal dobrym zdrowiem, pogodnej i pełnej życzliwości.

Przyłączamy się do gratulacji i życzymy Szanownej Jubilatce dużo zdrowia i samych radosnych dni.

Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z tego pięknego i wzruszającego wydarzenia:

 

 

Zdjęcia: Anna i Marcin Kurcz

Relację z tej uroczystości znajdziecie również na stronie portalu jaslo4u.pl

A także na stronie UG Osiek Jasielski.


1 komentarz
  1. Marta M pisze:

    Cudowna uroczystość. Dołączam się do życzeń i gratulacje dla solenizantki i całej rodzinki. Miło Was państwo widzieć wszystkich razem. Pozdrawiam Milutko Marta M

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.