Strona www.zaleze.com uczestniczy w konkursie „SOŁECTW@ w sieci”

ZalezeComMałeInformujemy, że portal www.zaleze.com bierze udział w konkursie „Sołectw@ w Sieci”. Inicjatywa pod auspicjami Stowarzyszenia Sołtysów ma na celu aktywizację społeczności wiejskich i zachęcenie ich do korzystania z Internetu. Partnerem inicjatywy jest Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej. Patronat nad konkursem objął Związek Województw Rzeczpospolitej Polskiej, a Patronat Honorowy – Minister Administracji i Cyfryzacji Michał Boni. Gazeta Sołecka oraz TVP INFO objęły nad konkursem patronat medialny. Postanowiliśmy wziąć udział w tym konkursie, by móc zaprezentować portal na ogólnopolskiej arenie.

Dla odwiedzających nas po raz pierwszy, przypominamy, że strona internetowa www.zaleze.com ruszyła w czerwcu 2012 r.  i od tego czasu ma ponad prawie 50 tysięcy odsłon, a liczba unikalnych użytkowników, którzy odwiedzili naszą witrynę, przekracza w tym momencie 8000 osób (Google Analytics).

Portal www.zaleze.com jest młodą platformą informacyjną, kierowaną do mieszkańców sołectwa Załęże (ale i nie tylko); opublikowaliśmy ponad 240 aktualności i stworzyliśmy ponad 10 stałych podstron (historia, galeria filmów, galeria zdjęć, informacje dla turystów, itp.). Umieszczamy Wasze zdjęcia, nagrywamy filmy i uwieczniamy na fotografiach ważne wydarzenia z życia wsi.

Staramy się pisać dla mieszkańców, i o mieszkańcach. O tym, czym żyją na co dzień, a także o tym, gdzie i jak mogą uczestniczyć w życiu sołectwa oraz całej gminy. Strona jest swoistym dziennikiem wydarzeń w Załężu, prezentuje jednak również informacje dotyczące gminy, bo przecież każde sołectwo to integralna jej część. Do tej pory jest jedynym portalem internetowym skupiającym informacje dotyczące całej gminy Osiek Jasielski.

Chcielibyśmy zaprosić wszystkich naszych nowych Gości (a także naszych stałych Czytelników) do zapoznania się z zawartością portalu oraz do kontaktu z nami, który jest teraz tak łatwy, jak chyba nigdy wcześniej: telefon, e-mail, facebook, gg… (https://www.zaleze.com/kontakt/).

KonkursSołectwa


Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.