Droga zamknięta – Remont mostka na granicy Niegłowic i Dębowca

roboty_drogoweW czwartek, 25 lipca 2013 r., rozpoczęła się przebudowa „diablego mostka” (obiektu mostowego na granicy Niegłowic i Dębowca w ciągu drogi Jasło – Folusz) i remont drogi w Niegłowicach. W związku z tym zostały wprowadzone objazdy. Utrudnienia na drodze powiatowej nr 1854R Jasło – Dębowiec – Folusz potrwają do końca września 2013 r. W związku z odbudową obiektu mostowego („diabli mostek”) wykonawca – firma SKANSKA – zamknął przejazd przez most w miejscowości Dębowiec. Mieszkańcy Dębowca i okolic oraz kierowcy powinni przygotować się na objazdy.

Kierowcy samochodów do 3,5 t będą mogli skorzystać z przygotowanego objazdu drogami gminnymi. Z kolei kierowcy pojazdów do 20 t powinni kierować się na drogę Dębowiec – Majscowa, natomiast pojazdy powyżej 20 t – na drogę Zarzecze – Dębowiec.

2

Utrudnienia w ruchu będą również na drodze w Niegłowicach. Na odcinku drogi od Dębowca do przejazdu kolejowego przy ulicy Rafineryjnej w Jaśle kładziona będzie nakładka na istniejącą drogę.

Ruch pojazdów do 3,5 t będzie odbywał się wahadłowo jednym pasem ruchu, a w trakcie kładzenia ostatniej warstwy droga zostanie całkowicie zamknięta, a ruch poprowadzony objazdami.

Źródło:
Starostwo Powiatowe w Jaśle


Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.