OFICJALNE Wyniki wyborów samorządowych 2014 na Wójta i Radnych (AKTUALIZACJA)

Clipboard01Zakończyło się głosowanie w wyborach samorządowych 16 listopada 2014 r. Czekając na oficjalne wyniki wyborów wraz z wizualizacją na stronie PKW, przekazujemy Państwu udostępnione protokoły z głosowania na wójta gminy Osiek Jasielski oraz na Radnych Gminy Osiek Jasielski.

___

ODDANE GŁOSY na WÓJTA GMINY OSIEK JASIELSKI:

Mariusz Pykosz – 1302 głosy (wygrał w I turze wymaganą ponad 50% liczbą głosów – II tura więc się nie odbędzie)

Ryszard Bal – 726 głosów

Marek Kiełbasa – 257 głosów

Wójt_Osiek_Jasielski

(źródło: udostępniony w BIP protokół wyników głosowania i wyników wyborów sporządzony przez Gminną Komisję Wyborczą w Osieku Jasielskim)

ODDANE GŁOSY na RADNYCH GMINY OSIEK JASIELSKI:

Okręg nr 1:

Władysław Świątek – 70 głosów (KW PSL)

Jerzy Marchewka – 30 głosów

Jan Zagórski – 18 głosów

Okręg nr 2:

Krzysztof Kiciliński – 113 głosów (KWW Wójta Mariusza Pykosza)

Krzysztof Łącki – 60 głosów

Tadeusz Mroczka – 45 głosów

Okręg nr 3:

Piotr Wojdacz – 104 głosy (KWW Wójta Mariusza Pykosza)

Ryszard Ociesielski – 80 głosów

Piotr Krężel – 30 głosów

Okręg nr 4:

Janusz Brączyk – 126 głosów (KWW Wójta Mariusza Pykosza)

Stanisław Bal – 47 głosów

Okręg nr 5:

Daniel Żarnowski – 99 głosów (KW PSL)

Zdzisław Gumienny – 86 głosów

Okręg nr 6:

Danuta Czajkowska – 40 głosów (KWW Wójta Mariusza Pykosza)

Tomasz Ropa – 36 głosów

Zdzisław Bilski – 35 głosów

Okręg nr 7:

Daniel Socha – 69 głosów (KWW Wójta Mariusza Pykosza)

Danuta Bilska – 27 głosów

Wiktor Brączyk – 15 głosów

Okręg nr 8:

Tomasz Źrebiec(KWW Wójta Mariusza Pykosza)

W związku z tym, iż w tym okręgu wyborczym została zarejestrowana tylko jedna lista kandydatów, kandydat uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania.

Okręg nr 9:

Albin Wierdak – 74 głosy (KWW Wójta Mariusza Pykosza)

Janusz Zagórski – 37 głosów

Lucyna Czaja – 30 głosów

Okręg nr 10:

Tadeusz Gumienny – (KWW Wójta Mariusza Pykosza)

W związku z tym, iż w tym okręgu wyborczym została zarejestrowana tylko jedna lista kandydatów, kandydat uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania.

Okręg nr 11:

Henryka Gumienna – 97 głosów (KWW Henryka Gumienna)

Anna Żurkiewicz – 60 głosów

Okręg nr 12:

Stanisław Mastej (KW Prawo i Sprawiedliwość)

W związku z tym, iż w tym okręgu wyborczym została zarejestrowana tylko jedna lista kandydatów, kandydat uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania.

Okręg nr 13:

Kazimierz Wygonik – 64 głosy (KWW Wójta Mariusza Pykosza)

Daniel Witusik – 36 głosów

Ryszard Rodak – 14 głosów

Okręg nr 14:

Marek Kiełbasa – 85 głosów (KWW Porozumienie Obywatelskie)

Renata Dykas – 47 głosów

Okręg nr 15:

Zbigniew Mróz – 75 głosów (KWW Porozumienie Samorządowe Ponad Podziałami)

Julian Bolek – 31 głosów

Marta Kulas – 23 głosy

___

Źródło: protokół z wyborów do Rady Gminy Osiek Jasielski z dnia 18 listopada 2014 r. sporządzony przez Gminną Komisję Wyborczą w Osieku Jasielskim udostępniony w BIP

Rozkład sił w Radzie Gminy Osiek Jasielski prezentuje się zatem następująco:

KWW Wójta Mariusza Pykosza – 9 mandatów

KW PSL – 2 mandaty

KWW Henryka Gumienna – 1 mandat

KWW Porozumienie Obywatelskie – 1 mandat

KWW Porozumienie Samorządowe Ponad Podziałami – 1 mandat

KW Prawo i Sprawiedliwość – 1 mandat


Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.