Koncerty „Lata z Radiem” w Jaśle już pojutrze!

Po gorącym przyjęciu w Ełku i Nidzicy, w najbliższy weekend „Lato z Radiem” zawita do Tarnobrzega i Jasła. Miasta te znalazły się wśród 20 miejscowości-gospodarzy największej letniej trasy koncertowej w Polsce.

 

W Tarnobrzegu koncerty odbędą się 14 lipca na półwyspie nad Jeziorem Tarnobrzeskim, a w Jaśle – 15 lipca w obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Sikorskiego 15. Najmłodszych fanów radiowej Jedynki zabawi jak zwykle Centrum Uśmiechu, w obu miastach zagrają Krzysztof Krawczyk i Jacek Stachursky, a także Leszcze (w Tarnobrzegu) oraz Maleo Reggae Rockers (w Jaśle). Koncerty poprowadzą ulubieńcy publiczności – Roman Czejarek i Bogdan Sawicki. Start o godz. 16.00, wstęp wolny.

Jacek Stachursky już cieszy się na myśl o występach i wspomina: W 1986 roku w audycji „Lato z Radiem” po raz pierwszy zaprezentowano moją pierwszą w życiu profesjonalnie zarejestrowaną piosenkę w Studiu Radia Katowice. Od tamtej pory los na stałe i, śmiało mogę powiedzieć, na dobre i złe połączył moje losy artystyczne z tą kapitalną audycją. Teraz wspólnie razem ze słuchaczami możemy także spotkać się na dwóch koncertach. Cały czas żyję tą chwilą i wiem, że to będą dwa wyjątkowe wieczory!!! Niech moc muzyki, polskiej muzyki, i radość tych chwil pozostanie z nami na zawsze!!! Do zobaczenia w Tarnobrzegu i Jaśle!

Koncerty „Lata z Radiem” to gwarancja świetnie spędzonego czasu – poza występami gwiazd na uczestników czekają atrakcje dla całej rodziny: konkursy z wartościowymi nagrodami, liczne gry i zabawy, a na koniec pokaz sztucznych ogni. „Lato z Radiem” ma także swoją strefę kibica, gdzie zarówno dzieci, jak i dorośli mogą m.in. spróbować swoich sił w strzelaniu goli do specjalnej bramki mierzącej siłę kopnięcia piłki. Natomiast wszystkich zafascynowanych magią radia Sława Bieńczycka zaprasza do studia plenerowego Jedynki, które w sobotę będzie umiejscowione nad Jeziorem Tarnobrzeskim, a w niedzielę na jasielskim Rynku.

W tym roku „Lato z Radiem” ma także własną telewizję – koncerty są emitowane „na żywo” w Internecie za pomocą aż 8 kamer. Wszystkich miłośników wakacyjnego tournée Jedynki zapraszamy na stronę www.latozradiem.pl oraz na facebookowy profil „Lata z Radiem”.
Przygotowania do weekendowych koncertów będzie można śledzić na bieżąco już od piątkowego „Popołudnia z Jedynką” na antenie Programu 1.

Źródło:
www.jaslo.pl

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.