Monitoring powodziowy – rzeka Wisłoka / Osiek Jasielski

Zapraszamy do korzystania z dostępnego w sieci monitoringu powodziowego na rzekach Wisłoka, Ropa i Jasiołka w wybranych stacjach pomiarowych.

W monitoringu dostępnych jest kilkanaście stacji do wyboru, w których można sprawdzić aktualny poziom wody w rzekach (patrz niżej). Są to między innymi stacje umieszczone w miejscowościach: Biecz, Jasło, Kąty, Majscowa, Nowy Żmigród, Osiek Jasielski, Trzcinica

 

Wizualizacja przedstawia datę pomiaru, wartość pomiaru, wysokość lustra wody oraz deltę (przyrost). Można sprawdzić aktualny jak i historyczny stan wody w tych rzekach w stacjach pomiarowych. Dodatkowo dostępne są również zestawienia wykresów i przekrojów.

Przykładowy monitoring powodziowy dla Osieka Jasielskiego, na rzece Wisłoce znajduje się poniżej na zdjęciu oraz na stronie internetowej pod adresem: Monitoring powodziowy, rzeka Wisłoka, stacja Osiek Jasielski.

(stan rzeki Wisłoka w stacji pomiarowej Osiek Jasielski: 18 lipca 2012 r, godzina 18:07).

Źródło:
www.jaslo.prospect.pl

System Monitoringu Powodziowego dostarczany jest przez firmę: RWD PROSPECT Sp. z o.o., ul. Klikowska 50, 33-100 Tarnów, www.prospect.pl, e-mail:  monitoring@prospect.pl

 

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.